i-nigma Barcode Scanner

i-nigma Barcode Scanner dla Android

Szybki czytnik QR Code na Android

i-nigma Barcode Scanner to prosta aplikacja umożliwiająca skanowanie i odczytywanie popularnych kodów QR (QR code) na urządzeniach z systemem Android. Aplikacja rozpoznaje także kody DataMatrix oraz popularne kody kreskowe z opakowań produktów. Po... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Historia skanowanych kodów
  • Rozpoznaje kody QR Datamatrix
  • Rozpoznaje kody UPC/EAN (zwykłe kody kreskowe)
  • Szybkie i automatyczne skanowanie

Wady

  • Brak bazy polskich produktów

Bardzo dobry
8

i-nigma Barcode Scanner to prosta aplikacja umożliwiająca skanowanie i odczytywanie popularnych kodów QR (QR code) na urządzeniach z systemem Android. Aplikacja rozpoznaje także kody DataMatrix oraz popularne kody kreskowe z opakowań produktów.

Po uruchomieniu i-nigma Barcode Scanner na Android wystarczy zbliżyć kamerę telefonu do skanowanego kodu QR (QR code) na odległość około 15 cm. Aplikacja odczytuje zapisany w kodzie tekst lub odnośnik internetowy. Udana operacja sygnalizowana jest dźwiękiem, który można spersonalizować. Telefon może otworzyć przeglądarkę, aby udać się pod odczytany adres. Podręczne archiwum przechowuje odczytane ostatnio kody.

Czytnik QR Code na Android to bardzo przydatne narzędzie. Kody QR umożliwiają bowiem szybkie otwieranie linków do stron internetowych w telefonie, bez konieczności żmudnego ich wpisywania. Są coraz bardziej popularne i spotkać je można w wielu miejscach. Dodatkowo skanowanie QR kodów w i-nigma Barcode Scanner działa automatycznie, nie trzeba naciskać żadnego przycisku, ani ustawiać jaki rodzaj kodu będziemy w tej chwili skanować.

Jeśli chcesz szybko, bezproblemowo i darmowo skanować QR cody na Android, pobierz i-nigma Barcode Scanner.

i-nigma Barcode Scanner obsługuje następujące formaty

QR code, Datamatrix, UPC/EAN

Najczęściej pobierane Skanowanie kodów kreskowych na android

i-nigma Barcode Scanner

Download

i-nigma Barcode Scanner na Android 3.16.02

Opinie użytkowników o i-nigma Barcode Scanner

Sponsorowany×